AgroCampus-team | AgroCampus
Menu

AgroCampus-team

AgroCampus-team

De uitdagingen voor AgroCampus vzw zijn enorm. Gelukkig staat een gemotiveerd team elke dag weer klaar, ten dienste van lesvolgers, lesgevers en niet te vergeten de organisatoren.

Elke medewerker heeft zijn/haar eigen taak, maar geen nood: voor alle taken is een backup voorzien. Hieronder vind je een overzicht van wie je best aanspreekt met welke vraag.

Koen Vanheukelom

Coördinator/Secretaris van de vzw AgroCampus

Contact: koen.vanheukelom@agrocampus.be   -  016 28 61 10 

Gwen Schoevaerts

Medewerker

 
  • Organiseert praktijkcursussen en korte vormingen
  • Is verantwoordelijk voor de administratieve afwerking van alle cursussen
  • Zorgt voor de uitbetaling van de lesgevers en de werkingstoelagen
Contact: gwen.schoevaerts@agrocampus.be   -  016 28 61 10

Hilde Debelva

Medewerker

 
  • Subsidieaanvragen korte vorming (studievergadering, bezoek, panelgesprek...)
  • Extra ondersteuning voor structuren Boerenbond
    (opmaak programmafolders, adresetiketten,...)
  • Jouw contact om in te schrijven bij een vorming van AgroCampus
Contact: hilde.debelva@agrocampus.be   -  016 28 61 10

Verena Pynaert

Vormingsverantwoordelijke starters

 
  • Zorgt voor het cursusaanbod Starterscursussen, ook inhoudelijk
  • Adviseert en begeleidt cursisten
Contact: verena.pynaert@agrocampus.be   -  016 28 60 85

Ann Daenen

Medewerker

 
  • Subsidieaanvragen korte vorming (studievergadering, bezoek, panelgesprek...)
  • Stageadministratie
  • Administratieve ondersteuning cursisten in het starterstraject

Contact: ann.daenen@agrocampus.be   -  016 28 61 10

Ellie Mineur

Relatiebeheerder rijopleidingen

 
  • Coördinatie rijbewijs G
  • Coördinatie nascholing rijbewijs C (Code 95)
Contact: ellie.mineur@agrocampus.be  -  016 28 61 17