AgroCampus-team | AgroCampus
Menu

AgroCampus-team

AgroCampus-team

Maak kennis met onze medewerkers

Koen Vanheukelom

Coördinator/Secretaris van de vzw AgroCampus

Contact: koen.vanheukelom@agrocampus.be   -  016 28 61 10 

Gwen Schoevaerts

Medewerker

 
  • administratie cursussen
  • financiëel en uitbetalingen
  • eerste lijn

 

Contact: gwen.schoevaerts@agrocampus.be   -  016 28 61 10

Hilde Debelva

Medewerker

 
  • Subsidieaanvragen korte vorming
  • Extra ondersteuning voor structuren Boerenbond
    (opmaak programmafolders, adresetiketten,...)
  • eerste lijn
Contact: hilde.debelva@agrocampus.be   -  016 28 61 10

Verena Pynaert

Vormingsverantwoordelijke regio West

 
  • vormingsinitiatieven in Oost- en West-Vlaanderen
  • coördinatie starterstraject
Contact: verena.pynaert@agrocampus.be   -  016 28 60 85

Ann Daenen

Medewerker

 
  • Subsidieaanvragen korte vorming
  • Stages, ondersteuning starterstraject
  • eerste lijn

Contact: ann.daenen@agrocampus.be   -  016 28 61 10

Anne Vandenborre

medewerker

 
  • dossier onderwijs
  • ondersteuning fytolicentie

Contact: anne.vandenborre@boerenbond.be  -  016 28 60 17

Ellie Mineur

Relatiebeheerder rijopleidingen

 
  • Coördinatie rijbewijs G
  • Coördinatie nascholing rijbewijs C (Code 95)
Contact: ellie.mineur@agrocampus.be  -  016 28 61 17 

Gert Van de moortel

Vormingsverantwoordelijke regio Oost

 
  • vormingsinitiatieven in Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant
  • Coördinatie fytolicentie
Contact: gert.van.de.moortel@agrocampus.be   -  016 28 60 87